Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Drogomilska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539121

41,55 m2 2 Pokoje 19 975,93 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2016  
830 000,00 PLN szczegóły
Grzegorza z Sanoka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549793

100 m2 5 pokoi 7 500,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1962 Działka 12 500 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548477

168,90 m2 5 pokoi 8 875,07 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2001 Działka 4 784 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły
Myśliwska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549795

194,20 m2 6 pokoi 4 114,32 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1992 Działka 1 214 m2
799 001,00 PLN szczegóły
Potoki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549822

209 m2 5 pokoi 26 311,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2019  
5 499 000,00 PLN szczegóły
Bracka

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964495653

63 m2 4 Pokoje 100,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
6 300,00 PLN szczegóły
Bukowa

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549810

535,50 m2 7 pokoi 2 052,29 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 2 265 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły
Brzezowiecka

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544767

19,50 m2   43 025,64 PLN/m2
     
839 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547081

210 m2 6 pokoi 7 095,24 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1965 Działka 898 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły
Marcina Kasprzaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549812

41,94 m2 2 Pokoje 20 982,36 PLN/m2
Piętro 23 z (23) Rok budowy 2022  
880 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538566

144 m2 4 Pokoje 20 799,00 PLN/m2
Piętro 17 z (23) Rok budowy 2007  
2 995 000,00 PLN szczegóły
Obrzeżna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541685

71,74 m2 3 Pokoje 18 469,47 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2011  
1 325 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: