Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Łączna

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964537705

27,47 m2 2 Pokoje 8 336,37 PLN/m2
Piętro 0 z (11) Rok budowy 2010  
229 000,00 PLN szczegóły
Edyty Stein

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964537701

277 m2 4 Pokoje 3 967,51 PLN/m2
Piętro 1 z () Rok budowy 1990  
1 099 000,00 PLN szczegóły
Twarda

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964537680

54 m2 2 Pokoje 218,52 PLN/m2
Piętro 33 z (44) Rok budowy 2014  
11 800,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541216

201,96 m2 5 pokoi 9 853,44 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2023 Działka 1 484 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły
Mylna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537669

32,70 m2 1 pokoi 11 773,70 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
385 000,00 PLN szczegóły
gen. Waleriana Czumy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537667

50,10 m2 2 Pokoje 13 373,25 PLN/m2
Piętro 7 z (11) Rok budowy 1978  
670 000,00 PLN szczegóły
Długa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539467

261,79 m2 5 pokoi 5 725,96 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1996 Działka 2 100 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537640

1 299 m2   250,00 PLN/m2
     
324 750,00 PLN szczegóły
Pod Pomnikiem

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537612

6 744 m2   266,90 PLN/m2
     
1 800 000,00 PLN szczegóły
Poznańska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539736

445,50 m2 10 pokoi 4 939,08 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 045 m2
2 200 360,00 PLN szczegóły
Bursztynowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537605

944 m2   189,62 PLN/m2
     
179 000,00 PLN szczegóły
ks. Ludwika Kojzara

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537584

1 500 m2   860,00 PLN/m2
     
1 290 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: