Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Felicjanek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964508576

68,38 m2 2 Pokoje 18 280,20 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1891  
1 250 000,00 PLN szczegóły
Płocka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549646

262 m2 6 pokoi 4 541,98 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2005 Działka 3 254 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły
Północna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546196

32,41 m2 2 Pokoje 4 905,89 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1881  
159 000,00 PLN szczegóły
Hetmańska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964549647

148 m2 1 pokoi 50,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2006  
7 400,00 PLN szczegóły
Hetmańska

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964549649

168 m2 1 pokoi 50,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2006  
8 400,00 PLN szczegóły
Niepodległości

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542131

241,90 m2 7 pokoi 2 269,53 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1947 Działka 933 m2
549 000,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548407

55 m2 3 Pokoje 14 363,64 PLN/m2
Piętro 5 z (5)    
790 000,00 PLN szczegóły
ks. Franciszka Ścigały

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964502329

38 m2 2 Pokoje 5 763,16 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1886  
219 000,00 PLN szczegóły
Raciborska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548541

50 m2 3 Pokoje 64,00 PLN/m2
Piętro 1 z (6)    
3 200,00 PLN szczegóły
Ząbkowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537577

57 m2 2 Pokoje 11 929,82 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
680 000,00 PLN szczegóły
Cegielniana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537225

60,95 m2 3 Pokoje 7 465,14 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1987  
455 000,00 PLN szczegóły
Stawna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547828

2 500 m2   178,80 PLN/m2
     
447 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: