Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Hoża

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537965

25,95 m2 1 pokoi 34 643,55 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1911  
899 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537962

2 683 m2   368,99 PLN/m2
     
990 000,00 PLN szczegóły
Starowiślna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537946

48,81 m2 3 Pokoje 21 983,20 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1923  
1 073 000,00 PLN szczegóły
Chełmska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537915

95 m2 4 Pokoje 17 894,74 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1953  
1 700 000,00 PLN szczegóły
Aleja Armii Ludowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537913

51,59 m2 2 Pokoje 19 364,22 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 1952  
999 000,00 PLN szczegóły
Zwierzyniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537903

80,93 m2 3 Pokoje 18 534,54 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 2023  
1 500 000,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Majakowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537881

38 m2 2 Pokoje 8 550,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2  
324 900,00 PLN szczegóły
Soroki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538073

50,43 m2 2 Pokoje 12 690,86 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
640 000,00 PLN szczegóły
Dojazdowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537872

627 m2   413,08 PLN/m2
     
259 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964537864

220 m2   26,82 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1985  
5 900,00 PLN szczegóły
Dębina

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964537831

62,12 m2 3 Pokoje 37,83 PLN/m2
Piętro 2 z (10)    
2 350,00 PLN szczegóły
Adama Próchnika

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537806

99,80 m2 4 Pokoje 5 991,98 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 1996  
598 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: