Znaleziono 5183 ofert

Sortuj

Nowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964538521

47,07 m2 2 Pokoje 46,74 PLN/m2
Piętro 13 z (13) Rok budowy 1985  
2 200,00 PLN szczegóły
3 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538512

115 m2 4 Pokoje 22 600,00 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 1931  
2 599 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538566

144 m2 4 Pokoje 20 799,00 PLN/m2
Piętro 17 z (23) Rok budowy 2007  
2 995 000,00 PLN szczegóły
Sarmacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538517

38,66 m2 2 Pokoje 22 762,55 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
880 000,00 PLN szczegóły
Ptasia

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538493

1 900 m2   242,11 PLN/m2
     
460 000,00 PLN szczegóły
Jutrzenki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538491

58,06 m2 3 Pokoje 20 978,30 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
1 218 000,00 PLN szczegóły
Koszykowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538494

76,30 m2 3 Pokoje 22 908,26 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 1955  
1 747 900,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540910

197 m2 5 pokoi 9 137,06 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2010 Działka 559 m2
1 800 000,00 PLN szczegóły
Jasielska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538553

49 m2 3 Pokoje 13 571,43 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2024  
665 000,00 PLN szczegóły
Wierzbięcice

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538460

148 m2 4 Pokoje 6 750,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1930  
999 000,00 PLN szczegóły
Jutrzenki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538454

56,85 m2 3 Pokoje 21 108,18 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2025  
1 200 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538442

259 000 m2   30,89 PLN/m2
     
8 000 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: