Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538120

86,83 m2 4 Pokoje 9 213,39 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2015 Działka 233 m2
799 999,00 PLN szczegóły
Nowodworska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538112

68 m2 3 Pokoje 14 411,76 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2000  
980 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538091

110 m2 3 Pokoje 8 090,91 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2015 Działka 900 m2
890 000,00 PLN szczegóły
Licealna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538080

38,54 m2 1 pokoi 6 733,26 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1950  
259 500,00 PLN szczegóły
Ostrowska

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964538070

15 712 m2   2 539,46 PLN/m2
    Działka 25 036 m2
39 900 000,00 PLN szczegóły
Myśliwskie Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538085

60,20 m2 3 Pokoje 14 601,33 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2015  
879 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538056

1 304 m2   191,72 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538131

1 090 m2   127,52 PLN/m2
     
139 000,00 PLN szczegóły
Azaliowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964538039

487,39 m2 6 pokoi 9 643,20 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 840,30 m2
4 700 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Rejtana

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964538065

33,24 m2 2 Pokoje 52,65 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1965  
1 750,00 PLN szczegóły
Józefa Ignacego Kraszewskiego

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964538047

457 m2 10 pokoi 10 754,92 PLN/m2
  Rok budowy 2010 Działka 241 m2
4 915 000,00 PLN szczegóły
Starogardzka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545684

360 m2 9 pokoi 4 722,22 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2001 Działka 999 m2
1 700 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: