Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Marcina Kasprzaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549488

47,68 m2 2 Pokoje 22 651,01 PLN/m2
Piętro 3 z (27) Rok budowy 2021  
1 080 000,00 PLN szczegóły
Majowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497636

1 278 m2   254,30 PLN/m2
     
325 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549508

26 800 m2   5,13 PLN/m2
     
137 500,00 PLN szczegóły
Bukowińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549494

103,91 m2 4 Pokoje 22 991,05 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 2017  
2 389 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549509

20 300 m2   36,21 PLN/m2
     
735 000,00 PLN szczegóły
Orla

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548800

38,80 m2 2 Pokoje 23 195,88 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1955  
900 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549477

1 200 m2   70,00 PLN/m2
     
84 000,00 PLN szczegóły
Zamłynie

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549498

974 m2   194,05 PLN/m2
     
189 000,00 PLN szczegóły
Sasanki

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549505

198,80 m2 4 Pokoje 10 814,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2001 Działka 343 m2
2 150 000,00 PLN szczegóły
Śliwkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549513

73 m2 3 Pokoje 13 561,64 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2014  
990 000,00 PLN szczegóły
Błażeja

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545773

64,74 m2 3 Pokoje 74,14 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2025  
4 800,00 PLN szczegóły
Wizjonerów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549514

73,50 m2 3 Pokoje 16 326,53 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2022  
1 200 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: