Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Adama Skałkowskiego

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538662

231,48 m2 6 pokoi 6 890,44 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1996 Działka 165 m2
1 595 000,00 PLN szczegóły
Krakusa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964538647

167,53 m2 5 pokoi 6 560,02 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1978 Działka 1 129 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły
Dwusieczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538636

2 173 m2   920,00 PLN/m2
     
2 000 000,00 PLN szczegóły
Pijarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538625

203,50 m2 4 Pokoje 31 941,03 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1894  
6 500 000,00 PLN szczegóły
Leona Petrażyckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545877

105 m2 5 pokoi 11 561,90 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2018  
1 214 000,00 PLN szczegóły
Jana Kazimierza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538589

86 m2 4 Pokoje 20 814,00 PLN/m2
Piętro 4 z (7) Rok budowy 2020  
1 790 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964538588

215,06 m2 7 pokoi 9 532,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 355 m2
2 050 000,00 PLN szczegóły
Mieszka I

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964538582

44,60 m2 3 Pokoje 3 340,81 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1870  
149 000,00 PLN szczegóły
Klaudyny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538572

54,70 m2 3 Pokoje 11 864,72 PLN/m2
Piętro 9 z (15) Rok budowy 1976  
649 000,00 PLN szczegóły

Dom (Gospodarstwo) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538789

220 m2 7 pokoi 5 454,55 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 34 000 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły
Namysłowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538548

48,50 m2 2 Pokoje 13 917,53 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
675 000,00 PLN szczegóły
Stefana Batorego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538529

59,90 m2 3 Pokoje 10 006,68 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1986  
599 400,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: