Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Gąsiorowskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538528

34,07 m2 2 Pokoje 15 996,48 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2019  
545 000,00 PLN szczegóły
Władysława Jagiełły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538527

44,44 m2 2 Pokoje 4 950,50 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
220 000,00 PLN szczegóły
Poznańska

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964538525

740 m2   5 743,24 PLN/m2
  Rok budowy 2014  
4 250 000,00 PLN szczegóły
Jana Kilińskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964538518

103,60 m2 3 Pokoje 62,74 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1904  
6 500,00 PLN szczegóły
Nowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964538521

47,07 m2 2 Pokoje 46,74 PLN/m2
Piętro 13 z (13) Rok budowy 1985  
2 200,00 PLN szczegóły
3 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538512

115 m2 4 Pokoje 22 600,00 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 1931  
2 599 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538566

144 m2 4 Pokoje 20 799,00 PLN/m2
Piętro 17 z (23) Rok budowy 2007  
2 995 000,00 PLN szczegóły
Sarmacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538517

38,66 m2 2 Pokoje 22 762,55 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
880 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964538506

184,40 m2 5 pokoi 8 405,59 PLN/m2
  Rok budowy 2005 Działka 960 m2
1 549 990,00 PLN szczegóły
Ptasia

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538493

1 900 m2   242,11 PLN/m2
     
460 000,00 PLN szczegóły
Jutrzenki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538491

58,06 m2 3 Pokoje 20 978,30 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
1 218 000,00 PLN szczegóły
Koszykowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538494

76,30 m2 3 Pokoje 22 908,26 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 1955  
1 747 900,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: