Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Wołoska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538427

86,36 m2 3 Pokoje 26 632,70 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 2025  
2 300 000,00 PLN szczegóły
Bruzdowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538421

63,40 m2 3 Pokoje 17 350,16 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2004  
1 100 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538408

9 173 m2   139,65 PLN/m2
     
1 281 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538377

405 m2   790,12 PLN/m2
     
320 000,00 PLN szczegóły
Wacława Rzewuskiego

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964538369

60 m2   9 000,00 PLN/m2
     
540 000,00 PLN szczegóły
Aleksandra Gajkowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538378

57,20 m2 3 Pokoje 14 860,14 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1980  
850 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538364

136,17 m2 5 pokoi 5 507,82 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 750 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Młodzieżowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538361

66,44 m2 3 Pokoje 7 510,54 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1985  
499 000,00 PLN szczegóły
Łojewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538327

47 m2 3 Pokoje 13 489,36 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1971  
634 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538322

330 m2   10 909,09 PLN/m2
Piętro z (3)   Działka 46 000 m2
3 600 000,00 PLN szczegóły
Rydzowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538305

1 355 m2   179,34 PLN/m2
     
243 000,00 PLN szczegóły
Władysława Jagiełły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538291

92 m2 3 Pokoje 6 467,39 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1922  
595 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: