Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505140

19 980 m2   300,00 PLN/m2
     
5 994 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964470024

2 300 m2   65,00 PLN/m2
     
149 500,00 PLN szczegóły
Kalinowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511173

2 600 m2   300,00 PLN/m2
     
780 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536658

61,30 m2 3 Pokoje 9 461,66 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1992  
580 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520752

1 918 m2   239,57 PLN/m2
     
459 500,00 PLN szczegóły
Jana Pawła Woronicza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964448292

84 m2 3 Pokoje 202,37 PLN/m2
Piętro 7 z (9) Rok budowy 2013  
16 999,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537554

9 100 m2   60,33 PLN/m2
     
549 000,00 PLN szczegóły
Gimnastyczna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964535882

40 m2 2 Pokoje 58,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2020  
2 300,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964496598

1 489 m2   267,97 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964503368

1 200 m2   9 916,67 PLN/m2
  Rok budowy 1895 Działka 7 m2
11 900 000,00 PLN szczegóły

Dom na wynajem

Numer oferty : 34964450342

74 m2 4 Pokoje 59,46 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1985 Działka 100 m2
4 400,00 PLN szczegóły
calle Doctores Martos

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964521068

48 m2 3 Pokoje 2 083,33 EUR/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2007  
100 000,00 EUR szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: