Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Władysława Orkana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551636

43 m2 3 Pokoje 24 186,05 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2002  
1 040 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551604

52,40 m2 3 Pokoje 6 297,71 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1980  
330 000,00 PLN szczegóły
Przejazd

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551511

116,80 m2 4 Pokoje 17 979,45 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2005  
2 100 000,00 PLN szczegóły
Wydmowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551507

43,18 m2 2 Pokoje 20 796,67 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2024  
898 000,00 PLN szczegóły
Gajowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551506

95,26 m2 4 Pokoje 11 536,85 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2008  
1 099 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551494

1 000 m2   598,00 PLN/m2
     
598 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551493

3 001 m2   29,99 PLN/m2
     
90 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551498

1 180 m2   148,31 PLN/m2
     
175 000,00 PLN szczegóły
Ziołowa

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551492

85,48 m2 4 Pokoje 8 586,80 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 250 m2
734 000,00 PLN szczegóły
Starzyńska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551483

1 111 m2   365,44 PLN/m2
     
406 000,00 PLN szczegóły
Żelazna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551481

37,10 m2 2 Pokoje 18 840,97 PLN/m2
Piętro 5 z (12) Rok budowy 1970  
699 000,00 PLN szczegóły
Lisia

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551480

45,93 m2 2 Pokoje 50,08 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2022  
2 300,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: