Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551659

35 m2 2 Pokoje 11 400,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 670 m2
399 000,00 PLN szczegóły
Podleśna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551654

236,80 m2 5 pokoi 7 808,28 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2004 Działka 7 241 m2
1 849 000,00 PLN szczegóły
Dzieci Warszawy

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964551645

1 458 m2   6 790,00 PLN/m2
  Rok budowy 1990 Działka 1 759 m2
9 900 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551638

12,14 m2   19 686,99 PLN/m2
     
239 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Jagiellończyka

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964552587

1 284 m2   3 426,79 PLN/m2
    Działka 1 284 m2
4 400 000,00 PLN szczegóły
Grochowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551634

99,80 m2 4 Pokoje 75,15 PLN/m2
Piętro 1 z (7)    
7 500,00 PLN szczegóły
Leśnych Skrzatów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551630

38,60 m2 2 Pokoje 58,29 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2024  
2 250,00 PLN szczegóły
Wołodyjowskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551621

180 m2 7 pokoi 16 666,66 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1996 Działka 1 002 m2
2 999 999,00 PLN szczegóły
Wiejska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964551618

245 m2   57,14 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
14 000,00 PLN szczegóły
21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551616

51,50 m2 2 Pokoje 14 174,76 PLN/m2
Piętro 3 z (9) Rok budowy 1982  
730 000,00 PLN szczegóły
Sielecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551684

33 m2 2 Pokoje 84,85 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1950  
2 800,00 PLN szczegóły
Józefa Piłsudskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551612

32 m2 2 Pokoje 14 375,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1991  
460 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: