Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Czarna Rola

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551763

33 m2 2 Pokoje 69,70 PLN/m2
Piętro 5 z (5)    
2 300,00 PLN szczegóły
Księcia Józefa Poniatowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551762

113 m2 3 Pokoje 6 716,81 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1930  
759 000,00 PLN szczegóły
Orna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551761

58 m2 3 Pokoje 17 068,97 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2005  
990 000,00 PLN szczegóły
Izaaka Newtona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551759

53 m2 3 Pokoje 8 867,92 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 1978  
470 000,00 PLN szczegóły
Szkocka

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551765

5 654 m2   159,18 PLN/m2
     
900 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551754

3 300 m2   181,82 PLN/m2
     
600 000,00 PLN szczegóły
Tyniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551749

95,50 m2 4 Pokoje 7 015,71 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2026  
670 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964551747

145 m2 4 Pokoje 4 820,69 PLN/m2
  Rok budowy 2014 Działka 1 700 m2
699 000,00 PLN szczegóły
Łużycka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964551746

172,27 m2 4 Pokoje 9 577,99 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 610 m2
1 650 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964551745

60 m2 3 Pokoje 5 833,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 1 708 m2
350 000,00 PLN szczegóły
Ariańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551741

42,60 m2 1 pokoi 15 140,85 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1960  
645 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551739

1 038 m2   143,55 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: