Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Strycharska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548628

45,17 m2 2 Pokoje 7 504,98 PLN/m2
Piętro 1 z (11) Rok budowy 1975  
339 000,00 PLN szczegóły
Jęczmienna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548629

55,74 m2 3 Pokoje 8 952,28 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1962  
499 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548630

65 m2 3 Pokoje 7 538,46 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 298 m2
490 000,00 PLN szczegóły
Padokowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548635

1 000 m2   447,00 PLN/m2
     
447 000,00 PLN szczegóły
Kościelna

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964480518

380 m2 8 pokoi 52,63 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 1 600 m2
20 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537905

52,30 m2 3 Pokoje 5 544,93 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1978  
290 000,00 PLN szczegóły
Aleja Wilanowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548637

121,68 m2 3 Pokoje 57,53 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1996  
7 000,00 PLN szczegóły
Powstańców

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964548603

523 m2 25 pokoi 6 309,75 PLN/m2
Piętro 2 z ()   Działka 1 755 m2
3 300 000,00 PLN szczegóły
Malinowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548634

1 144 m2   423,95 PLN/m2
     
485 000,00 PLN szczegóły
Gajowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548656

60 m2 2 Pokoje 47,50 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
2 850,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548643

15 539 m2   48,20 PLN/m2
     
749 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547816

19 955 m2   93,71 PLN/m2
     
1 870 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: