Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Stanisława Szczepanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540409

59,04 m2 3 Pokoje 16 514,23 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2021  
975 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540388

15 365 m2   79,99 PLN/m2
     
1 229 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540360

2 153 m2   1 207,15 PLN/m2
     
2 599 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964540359

820 m2   548,78 PLN/m2
    Działka 6 841 m2
450 000,00 PLN szczegóły
Czarny Las

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540350

1 000 m2   450,00 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Czarny Las

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540349

4 072 m2   442,04 PLN/m2
     
1 800 000,00 PLN szczegóły
Romanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540339

72,83 m2 3 Pokoje 11 808,32 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2017  
860 000,00 PLN szczegóły
27 Grudnia

Lokal gastronomiczny na wynajem

Numer oferty : 34964540305

60 m2   75,00 PLN/m2
     
4 500,00 PLN szczegóły
Przełęcz

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540422

175 m2 5 pokoi 5 137,14 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1957 Działka 600 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540281

360 m2 6 pokoi 5 833,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1985 Działka 3 000 m2
2 100 000,00 PLN szczegóły
Strzeszyńska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540258

213 m2 5 pokoi 4 436,62 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1979 Działka 276 m2
945 000,00 PLN szczegóły
Fasolowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540252

42,90 m2 2 Pokoje 65,27 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2000  
2 800,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: