Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539903

3 149 m2   53,99 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540310

58,69 m2 3 Pokoje 4 753,79 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
279 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539894

58,24 m2 2 Pokoje 16 311,81 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2020  
950 000,00 PLN szczegóły
Nieduża

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539882

23 427 m2   19,00 PLN/m2
     
445 000,00 PLN szczegóły
Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545846

63,26 m2 4 Pokoje 23 998,99 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2001  
1 518 176,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539885

1 300 m2   96,15 PLN/m2
     
125 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542565

1 001 m2   69,93 PLN/m2
     
70 000,00 PLN szczegóły
Zamkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539859

53 m2 3 Pokoje 12 622,64 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2012  
669 000,00 PLN szczegóły
Słonecznikowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539855

88 m2 4 Pokoje 7 375,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2000  
649 000,00 PLN szczegóły
Bojszowska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539851

948 m2   142,41 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
Bojszowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539850

934 m2   144,54 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
Polna

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964540045

72 m2 3 Pokoje 104,17 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1945  
7 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: