Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Kuracyjna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540157

550 m2 12 pokoi 5 072,73 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2021 Działka 1 000 m2
2 790 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540489

96 m2 3 Pokoje 9 062,50 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 800 m2
870 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964540134

100 m2 6 pokoi 2 500,00 PLN/m2
  Rok budowy 1960 Działka 1 100 m2
250 000,00 PLN szczegóły
Michała Kleofasa Ogińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547308

58,50 m2 3 Pokoje 10 256,41 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1976  
600 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Chrobrego

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551425

2 012 m2   148,61 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły
Mazowiecka

Dom (Dworek) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540127

143 m2 5 pokoi 11 748,25 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1934 Działka 555 m2
1 680 000,00 PLN szczegóły
Sosnowiecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540125

50,89 m2 2 Pokoje 58,95 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2021  
3 000,00 PLN szczegóły
Poziomkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540108

350 m2 5 pokoi 7 400,00 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2012  
2 590 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540098

262 m2 4 Pokoje 2 480,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 22 882 m2
650 000,00 PLN szczegóły
Przemiarowska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540090

1 000 m2   170,00 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły
Szybowcowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540079

88,71 m2 4 Pokoje 13 414,50 PLN/m2
Piętro 3 z (6)    
1 190 000,00 PLN szczegóły
Pogorzelska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540073

52,90 m2 2 Pokoje 10 623,82 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
562 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: