Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964540071

771 m2 8 pokoi 5 473,41 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1996 Działka 11 928 m2
4 220 000,00 PLN szczegóły
Piaszczysta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540067

42,50 m2 2 Pokoje 21 500,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2022  
913 750,00 PLN szczegóły
Dźwiękowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540048

127 m2 4 Pokoje 10 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2007  
1 270 000,00 PLN szczegóły
Józefa Ignacego Kraszewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540027

114,48 m2 3 Pokoje 4 979,04 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
570 000,00 PLN szczegóły
Żelazna

Lokal komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964540017

179,70 m2 5 pokoi 43,00 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 1995  
7 700,00 PLN szczegóły
Oficerska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540016

50 m2 2 Pokoje 24 800,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
1 240 000,00 PLN szczegóły
Czeremchowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541034

63 m2 3 Pokoje 18 253,97 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2025  
1 150 000,00 PLN szczegóły
Kłobucka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539994

76,48 m2 4 Pokoje 18 174,69 PLN/m2
Piętro 9 z (9) Rok budowy 2014  
1 390 000,00 PLN szczegóły
Zamłynie

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539990

2 449 m2   158,84 PLN/m2
     
389 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541603

1 500 m2   1 666,67 PLN/m2
     
2 500 000,00 PLN szczegóły
Mylna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539981

43 m2 3 Pokoje 10 209,30 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1960  
439 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Prusa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539982

43 m2 2 Pokoje 16 000,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2019  
688 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: