Znaleziono 5183 ofert

Sortuj

Józefa Ignacego Kraszewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540027

114,48 m2 3 Pokoje 4 979,04 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
570 000,00 PLN szczegóły
Żelazna

Lokal komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964540017

179,70 m2 5 pokoi 43,00 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 1995  
7 700,00 PLN szczegóły
Oficerska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540016

50 m2 2 Pokoje 24 800,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
1 240 000,00 PLN szczegóły
Czeremchowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541034

63 m2 3 Pokoje 18 253,97 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2025  
1 150 000,00 PLN szczegóły
Kłobucka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539994

76,48 m2 4 Pokoje 18 174,69 PLN/m2
Piętro 9 z (9) Rok budowy 2014  
1 390 000,00 PLN szczegóły
Zamłynie

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539990

2 449 m2   158,84 PLN/m2
     
389 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541603

1 500 m2   1 666,67 PLN/m2
     
2 500 000,00 PLN szczegóły
Mylna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539981

43 m2 3 Pokoje 10 209,30 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1960  
439 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Prusa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539982

43 m2 2 Pokoje 16 000,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2019  
688 000,00 PLN szczegóły
gen. Stefana "Grota" Roweckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540334

68,81 m2 3 Pokoje 7 629,70 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1994  
525 000,00 PLN szczegóły
Zadumana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539963

73,50 m2 3 Pokoje 19 455,78 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2004  
1 430 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539962

3 126 m2   159,63 PLN/m2
     
499 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: