Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Duża

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964468571

131,80 m2 8 pokoi 5 280,73 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2010  
696 000,00 PLN szczegóły
Zadumana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964484525

76 m2 3 Pokoje 23 815,79 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 2006  
1 810 000,00 PLN szczegóły
Srebrna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531101

251 m2 5 pokoi 3 980,08 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 632 m2
999 000,00 PLN szczegóły
Wenecka

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510481

268,20 m2 5 pokoi 11 931,39 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1987 Działka 1 327 m2
3 200 000,00 PLN szczegóły
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532207

151 m2 3 Pokoje 11 920,53 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1976 Działka 1 236 m2
1 800 000,00 PLN szczegóły
Wenecka

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964510588

268,20 m2 5 pokoi 11 931,39 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1987 Działka 1 327 m2
3 200 000,00 PLN szczegóły
Trzech Muszkieterów

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505038

3 002 m2   119,92 PLN/m2
     
360 000,00 PLN szczegóły
Akacjowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512926

4 680 m2   91,88 PLN/m2
     
430 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506157

1 594 m2   149,94 PLN/m2
     
239 000,00 PLN szczegóły
Rolnicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964504161

559,34 m2 8 pokoi 8 849,72 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2003 Działka 6 163 m2
4 950 000,00 PLN szczegóły
Pańska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964468568

1 604 m2   350,00 PLN/m2
     
561 400,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511966

204 m2 5 pokoi 7 352,94 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 1 630 m2
1 500 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: