Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Pańska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551810

336,56 m2 7 pokoi 9 657,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2007 Działka 1 089 m2
3 250 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551805

6 100 m2   6,31 PLN/m2
     
38 500,00 PLN szczegóły
Konopnickiej

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551801

120 m2 5 pokoi 2 825,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1978 Działka 400 m2
339 000,00 PLN szczegóły
Traktorowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551857

31,60 m2 1 pokoi 52,22 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1955  
1 650,00 PLN szczegóły
Ondraszka

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551792

2 087 m2   742,69 PLN/m2
     
1 550 000,00 PLN szczegóły
Spółdzielców

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552501

37 m2 2 Pokoje 65,00 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1967  
2 400,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551790

15 103 m2   120,00 PLN/m2
     
1 812 360,00 PLN szczegóły
Poczty Gdańskiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551797

140 m2 5 pokoi 9 985,71 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2000  
1 398 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551882

298,03 m2 6 pokoi 9 395,03 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 395 m2
2 800 000,00 PLN szczegóły
Obrzeżna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551796

79 m2 3 Pokoje 19 860,76 PLN/m2
Piętro 6 z (12) Rok budowy 2015  
1 569 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551779

45 m2 2 Pokoje 19 555,56 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2024  
880 000,00 PLN szczegóły
Europejska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551775

51,90 m2 2 Pokoje 52,99 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2026  
2 750,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: