Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548345

25,10 m2 1 pokoi 14 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1900  
351 400,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548024

559 m2 6 pokoi 8 935,60 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 3 000 m2
4 995 000,00 PLN szczegóły
Truflowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547887

82,60 m2 3 Pokoje 10 520,58 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 140,88 m2
869 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548346

28,24 m2 1 pokoi 14 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1900  
395 360,00 PLN szczegóły
Aleja Rzeczypospolitej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548348

57 m2 2 Pokoje 17 105,26 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2008  
975 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548344

51,35 m2 2 Pokoje 5 043,82 PLN/m2
Piętro 10 z (11)    
259 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548349

1 711 m2   289,89 PLN/m2
     
496 000,00 PLN szczegóły
Batalionów Chłopskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547652

85,59 m2 4 Pokoje 21 614,67 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2022  
1 850 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548370

37,26 m2 2 Pokoje 14 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1900  
521 640,00 PLN szczegóły
Skwierzyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548358

450 m2   Zapytaj o cenę/m2
Piętro z (1)   Działka 1 119 m2
2 988 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540360

2 153 m2   1 207,15 PLN/m2
     
2 599 000,00 PLN szczegóły
Pasłęcka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548355

79 m2 3 Pokoje 9 987,34 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2001  
789 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: