Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Zygmunta Miłkowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548279

52,67 m2 2 Pokoje 13 651,03 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2004  
719 000,00 PLN szczegóły
Polna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543707

206,83 m2 5 pokoi 7 005,75 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 765 m2
1 449 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546986

3 511 m2   47,00 PLN/m2
     
165 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548277

45,30 m2 3 Pokoje 14 459,16 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1974  
655 000,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964525706

4 343 m2   1 200,00 PLN/m2
     
5 211 600,00 PLN szczegóły
Miśnieńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542807

51,03 m2 3 Pokoje 14 481,68 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2024  
739 000,00 PLN szczegóły
Górczewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547496

61,43 m2 2 Pokoje 16 262,00 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 1997  
999 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Słoneczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546383

47,95 m2 3 Pokoje 8 321,17 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
399 000,00 PLN szczegóły
Kępna

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964548285

54 m2 2 Pokoje 111,11 PLN/m2
Piętro 1 z () Rok budowy 1897  
6 000,00 PLN szczegóły
Kwitnąca

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547375

576 m2   588,54 PLN/m2
     
339 000,00 PLN szczegóły
Kwitnąca

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547376

1 096 m2   409,67 PLN/m2
     
449 000,00 PLN szczegóły
Wolności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964521709

46,24 m2 3 Pokoje 9 710,21 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1973  
449 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: