Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

gen. Tadeusza Pełczyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964484017

54,85 m2 2 Pokoje 20 966,27 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2018  
1 150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535522

40 100 m2   130,00 PLN/m2
     
5 213 000,00 PLN szczegóły
Żwirowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964528613

12 763 m2   115,02 PLN/m2
     
1 468 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521838

5 700 m2   184,21 PLN/m2
     
1 050 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535523

18 574 m2   210,00 PLN/m2
     
3 900 540,00 PLN szczegóły
mjr. Franciszka Michała Amałowicza "Tatara"

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513534

415,81 m2 32 pokoi 10 822,25 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2018 Działka 552 m2
4 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519849

38 485 m2   44,17 PLN/m2
     
1 700 000,00 PLN szczegóły
Willowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534666

2 082 m2   112,87 PLN/m2
     
235 000,00 PLN szczegóły
Romanówka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531463

45 m2 2 Pokoje 8 866,67 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1989  
399 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532201

11 247 m2   75,00 PLN/m2
     
843 525,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964496120

3 141 m2   114,29 PLN/m2
     
359 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964532199

87 m2 4 Pokoje 13 218,39 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 7 300 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: