Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Magazyn na sprzedaż

Numer oferty : 34964552045

2 618 m2 10 pokoi 6 302,52 PLN/m2
  Rok budowy 2020 Działka 16 100 m2
16 500 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Żółkiewskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551833

61,85 m2 3 Pokoje 88,92 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
5 500,00 PLN szczegóły
Józefa Piłsudskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551837

67,66 m2 3 Pokoje 11 972,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2006  
810 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551924

27,10 m2 1 pokoi 19 741,70 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1969  
535 000,00 PLN szczegóły
Letniskowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551830

468 m2   235,00 PLN/m2
     
110 000,00 PLN szczegóły
Homera

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552105

125 m2 5 pokoi 14 240,00 PLN/m2
  Rok budowy 1936 Działka 1 000 m2
1 780 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551826

146,22 m2 5 pokoi 13 671,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 802 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły
Francuska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551825

26,37 m2 1 pokoi 26 507,39 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1952  
699 000,00 PLN szczegóły
1 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551901

51,11 m2 2 Pokoje 12 698,10 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2014  
649 000,00 PLN szczegóły
Władysława Skoczylasa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551809

57,06 m2 3 Pokoje 15 597,62 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1960  
890 000,00 PLN szczegóły
Powstań Narodowych

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551808

37 m2 2 Pokoje 56,76 PLN/m2
Piętro 2 z (10)    
2 100,00 PLN szczegóły
Wrzeciono

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551823

37,50 m2 2 Pokoje 15 866,67 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1965  
595 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: