Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546970

150 m2 3 Pokoje 8 326,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 500 m2
1 249 000,00 PLN szczegóły
Janusza Meissnera

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546973

38 m2 2 Pokoje 68,42 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2025  
2 600,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548115

219,48 m2 5 pokoi 5 011,85 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1993 Działka 601 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły
Stary Bór

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548122

391,61 m2 6 pokoi 11 743,83 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 2 564 m2
4 599 000,00 PLN szczegóły
Traktowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964480791

5 003 m2   319,81 PLN/m2
     
1 600 000,00 PLN szczegóły
Gołaśka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537611

68,40 m2 3 Pokoje 12 500,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1980  
855 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964499498

83,09 m2 3 Pokoje 21 663,26 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2012  
1 800 000,00 PLN szczegóły
Juliana Ursyna Niemcewicza

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546792

366,60 m2   11 593,02 PLN/m2
Piętro 1 z (16) Rok budowy 2003  
4 250 000,00 PLN szczegóły
Michała Grażyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964506443

33,66 m2 2 Pokoje 12 982,77 PLN/m2
Piętro 4 z (7)    
437 000,00 PLN szczegóły
Huculska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532150

180 m2 5 pokoi 39 166,67 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 2017  
7 050 000,00 PLN szczegóły
Bytkowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964536860

58 m2 3 Pokoje 44,83 PLN/m2
Piętro 2 z (5)    
2 600,00 PLN szczegóły
Przylesie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536347

99 m2 3 Pokoje 6 757,58 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 500 m2
669 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: