Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Nadrzecze

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541543

57 m2   1 929,82 PLN/m2
    Działka 900 m2
110 000,00 PLN szczegóły
Wynalazek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541530

48,15 m2 2 Pokoje 18 276,22 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2012  
880 000,00 PLN szczegóły
Władysława Umińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541527

70 m2 3 Pokoje 13 285,71 PLN/m2
Piętro 4 z (12) Rok budowy 1980  
930 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542014

56,20 m2 2 Pokoje 1 992,88 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1940  
112 000,00 PLN szczegóły
Sowia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541523

41,30 m2 3 Pokoje 11 041,16 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2020  
456 000,00 PLN szczegóły
Jana Umińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542150

55,27 m2 3 Pokoje 11 742,36 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1910  
649 000,00 PLN szczegóły
Wyszkowska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541516

1 031 m2   129,97 PLN/m2
     
134 000,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541513

405 m2 14 pokoi 4 172,84 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2019 Działka 700 m2
1 690 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541512

1 080 m2   75,93 PLN/m2
     
82 000,00 PLN szczegóły
Starołęcka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541509

80,76 m2 4 Pokoje 14 239,72 PLN/m2
Piętro 5 z (8) Rok budowy 2023  
1 150 000,00 PLN szczegóły
Manhattan

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964541508

789,01 m2   9 505,58 PLN/m2
  Rok budowy 2022 Działka 2 097 m2
7 500 000,00 PLN szczegóły
Piotra Stachiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541507

49,90 m2 3 Pokoje 12 004,01 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1970  
599 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: