Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541498

30,32 m2 2 Pokoje 22 922,16 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
695 000,00 PLN szczegóły
Stocka

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964541485

161,99 m2   43,21 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1964  
7 000,00 PLN szczegóły
Nowogrodzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541479

47,36 m2 2 Pokoje 21 114,84 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 1967  
999 999,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541464

7 000 m2   99,86 PLN/m2
     
699 000,00 PLN szczegóły
Ludna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541488

35,65 m2 2 Pokoje 24 900,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1932  
887 700,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541457

1 070 m2   920,56 PLN/m2
     
985 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541466

37 m2 2 Pokoje 40,54 PLN/m2
Piętro 7 z (16)    
1 500,00 PLN szczegóły
Przylaszczkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541489

59,94 m2 3 Pokoje 16 666,67 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2018  
999 000,00 PLN szczegóły
Kobielska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542588

51 m2 3 Pokoje 72,55 PLN/m2
Piętro 3 z (16) Rok budowy 1986  
3 700,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542472

351 742 m2   40,00 PLN/m2
     
14 069 680,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541422

797 m2   349,00 PLN/m2
     
278 153,00 PLN szczegóły
Rycerska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541413

246 m2 6 pokoi 8 126,02 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 1 212 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: