Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Obrzeżna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541685

71,74 m2 3 Pokoje 18 469,47 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2011  
1 325 000,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542941

226,37 m2 5 pokoi 8 168,04 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 1 006 m2
1 849 000,00 PLN szczegóły
Jastrzębia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542326

1 070 m2   883,18 PLN/m2
     
945 000,00 PLN szczegóły
Plac Wolności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545035

17,21 m2 1 pokoi 7 865,19 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
135 360,00 PLN szczegóły
Smocza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541562

37,80 m2 2 Pokoje 19 550,26 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1969  
739 000,00 PLN szczegóły
Kartografów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541561

84,50 m2 3 Pokoje 10 532,54 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2008  
890 000,00 PLN szczegóły
Franciszka Zabłockiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541559

55,50 m2 2 Pokoje 10 180,18 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
565 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541553

2 229 m2   300,00 PLN/m2
     
668 700,00 PLN szczegóły
Antoniego Edwarda Odyńca

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541549

28,90 m2 1 pokoi 21 764,71 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1950  
629 000,00 PLN szczegóły

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542301

100 m2 3 Pokoje 3 999,99 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 100 m2
399 999,00 PLN szczegóły
Nadrzecze

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541543

57 m2   1 929,82 PLN/m2
    Działka 900 m2
110 000,00 PLN szczegóły
Wynalazek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541530

48,15 m2 2 Pokoje 18 276,22 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2012  
880 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: