Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Zielonogórska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964461547

1 333 m2   1 492,87 PLN/m2
     
1 990 000,00 PLN szczegóły
Grabowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964492598

1 448 m2   690,00 PLN/m2
     
999 120,00 PLN szczegóły
Dzieci Warszawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964496346

79,26 m2 2 Pokoje 14 000,00 PLN/m2
  Rok budowy 2004  
1 109 640,00 PLN szczegóły
Powstańców

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536007

55,66 m2 3 Pokoje 14 193,32 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2012  
790 000,00 PLN szczegóły
Mińska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964494860

114 m2 5 pokoi 14 473,68 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2016  
1 650 000,00 PLN szczegóły
Pirenejska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964480165

67,53 m2 3 Pokoje 13 253,37 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1981  
895 000,00 PLN szczegóły
Algierska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964525155

250 m2 5 pokoi 18 000,00 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1989 Działka 251 m2
4 500 000,00 PLN szczegóły
Pańska

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520712

1 245 m2   30,00 PLN/m2
     
37 350,00 PLN szczegóły
Algierska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964525170

170 m2 5 pokoi 21 764,71 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1989 Działka 281 m2
3 700 000,00 PLN szczegóły
Pańska

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521684

1 084 m2   50,00 PLN/m2
     
54 200,00 PLN szczegóły
Bielawska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964502451

2 420 m2   200,41 PLN/m2
     
485 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Hotel/Pensjonat na wynajem

Numer oferty : 34964513400

120 m2 7 pokoi 83,33 PLN/m2
Piętro 2 z () Rok budowy 2024  
9 999,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: