Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Adama Próchnika

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964551866

74,98 m2   4 334,49 PLN/m2
  Rok budowy 1920  
325 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551865

1 301 m2   114,53 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły
Rycerstwa Polskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551859

79,31 m2 4 Pokoje 20 741,39 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2020  
1 645 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551858

97 m2 3 Pokoje 8 619,00 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1999  
836 000,00 PLN szczegóły
Obywatelska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551856

57,60 m2 3 Pokoje 11 500,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2017  
662 400,00 PLN szczegóły
Folwark

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551855

123 m2 5 pokoi 7 682,93 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
945 000,00 PLN szczegóły
Pogodna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964551854

340 m2 7 pokoi 8 970,59 PLN/m2
Piętro z (4) Rok budowy 2010 Działka 1 619 m2
3 050 000,00 PLN szczegóły
Maurycego Mochnackiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551853

13,72 m2 1 pokoi 21 793,00 PLN/m2
  Rok budowy 2017  
299 000,00 PLN szczegóły
Gryfa Pomorskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551843

63,80 m2 3 Pokoje 24 764,89 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2014  
1 580 000,00 PLN szczegóły
Mińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552469

26 m2 1 pokoi 100,00 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2025  
2 600,00 PLN szczegóły

Magazyn na wynajem

Numer oferty : 34964552047

1 679 m2 10 pokoi 26,21 PLN/m2
  Rok budowy 2020 Działka 16 100 m2
44 000,00 PLN szczegóły

Magazyn na sprzedaż

Numer oferty : 34964552046

2 618 m2 10 pokoi 6 302,52 PLN/m2
  Rok budowy 2020 Działka 16 100 m2
16 500 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: