Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547597

96,10 m2 3 Pokoje 4 880,33 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1985  
469 000,00 PLN szczegóły
Elizy Orzeszkowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547599

44,50 m2 2 Pokoje 8 651,69 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1986  
385 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547607

144 m2 4 Pokoje 4 305,56 PLN/m2
    Działka 600 m2
620 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547590

105,40 m2 5 pokoi 5 208,73 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1955  
549 000,00 PLN szczegóły
marsz. Józefa Piłsudskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547643

36 m2 2 Pokoje 53,00 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2021  
1 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545005

1 170 m2   150,00 PLN/m2
     
175 500,00 PLN szczegóły
Dziołki

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545169

280 m2 8 pokoi 5 285,71 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1980 Działka 1 335 m2
1 480 000,00 PLN szczegóły
Dziołki

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545882

852 m2   364,00 PLN/m2
     
310 128,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545366

4 467 m2   299,98 PLN/m2
     
1 340 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545334

11 003 m2   77,16 PLN/m2
     
849 000,00 PLN szczegóły
Pod Tylką

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545352

2 616 m2   147,17 PLN/m2
     
385 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531528

34 523 m2   195,00 PLN/m2
     
6 731 985,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: