Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Wrzeciono

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542778

64 m2 3 Pokoje 78,13 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2003  
5 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Kulczyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542773

56,40 m2 2 Pokoje 13 475,18 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1981  
760 000,00 PLN szczegóły
Ułańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542769

49,50 m2 2 Pokoje 7 171,72 PLN/m2
Piętro 0 z (18) Rok budowy 1980  
355 000,00 PLN szczegóły
Kościelna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543068

48,60 m2 2 Pokoje 25 720,16 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1954  
1 250 000,00 PLN szczegóły
Bagno

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543867

71,70 m2 3 Pokoje 26 889,82 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2009  
1 928 000,00 PLN szczegóły
Rodziny Połanieckich

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542751

28 m2 1 pokoi 117,86 PLN/m2
Piętro 0 z (13) Rok budowy 2000  
3 300,00 PLN szczegóły
Bagno

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543866

46,24 m2 3 Pokoje 25 929,93 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2009  
1 199 000,00 PLN szczegóły
Jakubowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542755

160 m2 5 pokoi 14 250,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1934  
2 280 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964542741

330 m2   5 606,06 PLN/m2
    Działka 1 270 m2
1 850 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542738

549 m2 10 pokoi 1 819,67 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1926 Działka 123 638 m2
999 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544342

44,62 m2 2 Pokoje 25 325,00 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2022  
1 130 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542725

68,10 m2 3 Pokoje 17 606,46 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1930  
1 199 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: