Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Perłowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542578

178,30 m2 4 Pokoje 5 883,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1994 Działka 204 m2
1 049 000,00 PLN szczegóły
Lechicka

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964542577

102 m2   83,33 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
8 500,00 PLN szczegóły
Poznańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542600

65,03 m2 3 Pokoje 11 671,54 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2008  
759 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543280

40,48 m2 1 pokoi 6 546,44 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
265 000,00 PLN szczegóły
gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542557

57,20 m2 3 Pokoje 19 405,59 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2010  
1 110 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543772

35,90 m2 2 Pokoje 19 972,14 PLN/m2
Piętro 5 z (11) Rok budowy 1965  
717 000,00 PLN szczegóły
Łużycka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548143

74 m2 4 Pokoje 8 108,11 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
600 000,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542545

1 428 m2   630,18 PLN/m2
     
899 900,00 PLN szczegóły
Granitowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542535

56,20 m2 2 Pokoje 5 693,95 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
320 000,00 PLN szczegóły

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964542849

490 m2 16 pokoi 7 140,82 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 1 300 m2
3 499 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542530

12 169 m2   204,62 PLN/m2
     
2 490 000,00 PLN szczegóły
Włodarzewska

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964542527

29,60 m2 3 Pokoje 54,05 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
1 600,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: