Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552766

153,30 m2 4 Pokoje 84 148,73 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 2011  
12 900 000,00 PLN szczegóły
Górczewska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542811

37,10 m2 2 Pokoje 78,17 PLN/m2
Piętro 2 z (10)    
2 900,00 PLN szczegóły
Bagno

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543868

117,27 m2 3 Pokoje 36 658,99 PLN/m2
Piętro 8 z (15) Rok budowy 2009  
4 299 000,00 PLN szczegóły
Jeleniogórska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964542799

85 m2 4 Pokoje 18 705,88 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1948 Działka 412 m2
1 590 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964542791

209,50 m2 9 pokoi 8 544,15 PLN/m2
  Rok budowy 2002  
1 790 000,00 PLN szczegóły
Domowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542789

107 m2 3 Pokoje 8 224,30 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1973 Działka 558 m2
880 000,00 PLN szczegóły
Jasielska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542809

49 m2 3 Pokoje 13 469,39 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2024  
660 000,00 PLN szczegóły
Miśnieńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542807

51,03 m2 3 Pokoje 14 481,68 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2024  
739 000,00 PLN szczegóły
Wierzbowa

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964542783

2 293,15 m2   22,57 PLN/m2
     
51 750,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542782

97,29 m2 1 pokoi 5 478,47 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
533 000,00 PLN szczegóły
Topolowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542780

77,30 m2 3 Pokoje 11 371,28 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
879 000,00 PLN szczegóły
Kościelna

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964542779

2 142,07 m2   4 154,86 PLN/m2
     
8 900 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: