Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Nakielska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542856

230 m2 6 pokoi 56,09 PLN/m2
Piętro 1 z (5)    
12 900,00 PLN szczegóły
Wierzbowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542854

40,77 m2 2 Pokoje 44,15 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
1 800,00 PLN szczegóły
Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542851

55 m2 2 Pokoje 20 909,09 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 2020  
1 150 000,00 PLN szczegóły
Nakielska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542845

203 m2 5 pokoi 63,55 PLN/m2
Piętro 0 z (5)    
12 900,00 PLN szczegóły
Stanisława Augusta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542839

42 m2 2 Pokoje 15 452,38 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1937  
649 000,00 PLN szczegóły
Dereniowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542838

293 m2 5 pokoi 6 378,84 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 1 003 m2
1 869 000,00 PLN szczegóły
Elbląska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543047

47 m2 3 Pokoje 14 872,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1969  
699 000,00 PLN szczegóły
Ligonia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542835

1 239 m2   141,24 PLN/m2
     
174 996,00 PLN szczegóły
Józefa Mireckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542824

38,30 m2 1 pokoi 5 613,58 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1960  
215 000,00 PLN szczegóły
1 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542819

76 m2 2 Pokoje 6 842,11 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1920  
520 000,00 PLN szczegóły
Leszno

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546889

46,24 m2 2 Pokoje 15 981,83 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1951  
739 000,00 PLN szczegóły
Prozy

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964542816

151,77 m2 4 Pokoje 12 848,39 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2024 Działka 102 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: