Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Stanisława Mikołajczyka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542721

68,33 m2 3 Pokoje 9 498,02 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1930  
649 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Kuratowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542717

64,50 m2 3 Pokoje 49,61 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1990  
3 200,00 PLN szczegóły
Wichrowe Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543122

49,70 m2 2 Pokoje 9 657,95 PLN/m2
Piętro 11 z (16) Rok budowy 1980  
480 000,00 PLN szczegóły
Maciejki

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542706

1 122 m2   418,89 PLN/m2
     
470 000,00 PLN szczegóły
Marii Skłodowskiej-Curie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542951

200 m2 5 pokoi 7 995,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1989 Działka 1 000 m2
1 599 000,00 PLN szczegóły
Piwna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542686

25,83 m2 1 pokoi 54,20 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1904  
1 400,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964542685

170,50 m2   10 557,18 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1998  
1 800 000,00 PLN szczegóły
Mokotowska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542694

84 m2 3 Pokoje 94,05 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
7 900,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964542681

157,99 m2 5 pokoi 10 120,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 327 m2
1 599 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542680

240 m2 16 pokoi 2 000,00 PLN/m2
Piętro 5 z (5)    
480 000,00 PLN szczegóły
Bukowska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542676

423 m2   141,84 PLN/m2
     
60 000,00 PLN szczegóły
Moniuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542675

62,19 m2 2 Pokoje 27 174,79 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2020  
1 690 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: