Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Władysława Broniewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542895

68 m2 3 Pokoje 8 378,82 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1976  
569 760,00 PLN szczegóły
Santocka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542892

74,79 m2 4 Pokoje 16 039,99 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2022  
1 199 631,00 PLN szczegóły
Santocka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542887

74,79 m2 3 Pokoje 16 039,99 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2022  
1 199 631,00 PLN szczegóły
Zamkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542886

101,65 m2 4 Pokoje 11 805,21 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2023  
1 200 000,00 PLN szczegóły
Zamkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542885

73,84 m2 3 Pokoje 7 448,54 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2023  
550 000,00 PLN szczegóły
Nakielska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542865

906 m2   71,19 PLN/m2
Piętro 0 z (5)    
64 500,00 PLN szczegóły
Geodezyjna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542872

46 m2 2 Pokoje 17 173,91 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2025  
790 000,00 PLN szczegóły
Pojezierska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542862

32,47 m2 1 pokoi 5 543,58 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1920  
180 000,00 PLN szczegóły
Nakielska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542859

230 m2   56,09 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
12 900,00 PLN szczegóły
Kazimierzowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550251

130 m2 5 pokoi 123,08 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2010  
16 000,00 PLN szczegóły
Nakielska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542857

473 m2   54,55 PLN/m2
Piętro 2 z (5)    
25 800,00 PLN szczegóły
Geodezyjna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542867

68 m2 3 Pokoje 15 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
1 020 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: