Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964528599

4 918 m2   100,00 PLN/m2
     
491 800,00 PLN szczegóły
Pańska

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532288

155 m2 5 pokoi 9 612,90 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 500 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519804

70 m2 3 Pokoje 3 142,86 PLN/m2
    Działka 1 024 m2
220 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Witosa

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511619

123 m2 5 pokoi 8 048,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2016 Działka 164 m2
990 000,00 PLN szczegóły
Ścienna

Działka (Pod zabudowę bliźniaczą) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534434

8 815,52 m2   985,94 PLN/m2
     
8 691 600,00 PLN szczegóły

Hala na sprzedaż

Numer oferty : 34964444496

2 907,12 m2   3 439,83 PLN/m2
  Rok budowy 2012 Działka 5 720 m2
10 000 000,00 PLN szczegóły
Mazowiecka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520439

102,39 m2 6 pokoi 8 565,29 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 1 210 m2
877 000,00 PLN szczegóły
Zatorze

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520647

3 416 m2   995,32 PLN/m2
     
3 400 000,00 PLN szczegóły
Hetmańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964509681

26,60 m2 1 pokoi 18 796,99 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1956  
500 000,00 PLN szczegóły
Fortepianowa

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964522629

180 m2 5 pokoi 13 833,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2022 Działka 200 m2
2 490 000,00 PLN szczegóły
Żupnicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964533791

28,99 m2 1 pokoi 21 731,63 PLN/m2
Piętro 0 z (6)    
630 000,00 PLN szczegóły
Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535283

72 m2 3 Pokoje 19 990,00 PLN/m2
Piętro 6 z (15) Rok budowy 2001  
1 439 280,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: