Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Braterska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552025

21 m2 1 pokoi 42,86 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
900,00 PLN szczegóły
Poziomkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551942

1 005 m2   179,10 PLN/m2
     
180 000,00 PLN szczegóły
Jana Długosza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551892

43,87 m2 3 Pokoje 21 860,04 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1960  
959 000,00 PLN szczegóły
Piknikowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964551889

85,29 m2 4 Pokoje 11 666,08 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 60 m2
995 000,00 PLN szczegóły
Starowiślna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551885

43,07 m2 2 Pokoje 16 995,59 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2019  
732 000,00 PLN szczegóły
Górczewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551884

113,10 m2 4 Pokoje 13 261,72 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1998  
1 499 900,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964551877

184 m2 5 pokoi 4 836,96 PLN/m2
  Rok budowy 2026 Działka 700 m2
890 000,00 PLN szczegóły
Sierpecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551905

107 m2 4 Pokoje 104,81 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 1929  
11 215,00 PLN szczegóły
gen. Stanisława Maczka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551881

28,64 m2 1 pokoi 11 522,00 PLN/m2
Piętro 2 z (10) Rok budowy 1981  
330 000,00 PLN szczegóły
Loteryjki

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551879

48 m2 2 Pokoje 62,50 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2025  
3 000,00 PLN szczegóły
Staromiejska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551874

52,83 m2 2 Pokoje 4 826,80 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
255 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Słowackiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551873

49,54 m2 2 Pokoje 80,74 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 1930  
4 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: