Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Marymoncka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547572

49 m2 2 Pokoje 12 836,73 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1982  
629 000,00 PLN szczegóły
Krakowska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547182

180 m2   1 055,56 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1920 Działka 700 m2
190 000,00 PLN szczegóły
Sportowa

Obiekt handlowy na wynajem

Numer oferty : 34964547571

655 m2 7 pokoi 22,90 PLN/m2
     
15 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547202

9 000 m2   16,56 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły
Rycerska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547306

53 m2 2 Pokoje 9 415,09 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1959  
499 000,00 PLN szczegóły
Fiołkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547630

1 713 m2   185,00 PLN/m2
     
316 905,00 PLN szczegóły
Garbary

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547632

327,84 m2   1 217,06 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 772 m2
399 000,00 PLN szczegóły
Na wzgórzu

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547631

1 984 m2   170,00 PLN/m2
     
337 280,00 PLN szczegóły
Stefana Batorego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547602

49,50 m2 2 Pokoje 9 070,71 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1995  
449 000,00 PLN szczegóły
Rynek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547589

34,57 m2 1 pokoi 6 045,70 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1920  
209 000,00 PLN szczegóły
Parafialna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547598

100,70 m2 3 Pokoje 4 856,01 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1848  
489 000,00 PLN szczegóły
Maratońska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547633

23,27 m2   2 105,72 PLN/m2
  Rok budowy 2008  
49 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: