Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544649

55 m2 3 Pokoje 7 806,55 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 655 m2
429 360,00 PLN szczegóły
Pogodna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543060

48 m2 2 Pokoje 52,08 PLN/m2
Piętro 2 z (10)    
2 500,00 PLN szczegóły
Częstochowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543058

41,60 m2 2 Pokoje 5 889,42 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1968  
245 000,00 PLN szczegóły
Władysława Broniewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543056

55,50 m2 3 Pokoje 13 333,33 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1970  
740 000,00 PLN szczegóły
Wysoka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543037

58 m2 3 Pokoje 5 603,45 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1978  
325 000,00 PLN szczegóły
Rumiankowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964543028

153,52 m2 4 Pokoje 6 448,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2026 Działka 500 m2
990 000,00 PLN szczegóły
Śliczna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543033

34,06 m2 2 Pokoje 73,40 PLN/m2
Piętro 0 z (7) Rok budowy 2011  
2 500,00 PLN szczegóły
Szlak

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549937

91,20 m2 4 Pokoje 17 441,28 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 1930  
1 590 645,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543018

510 m2 7 pokoi 7 784,31 PLN/m2
  Rok budowy 2021 Działka 1 103 m2
3 970 000,00 PLN szczegóły
Jeleniogórska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547896

56,53 m2 3 Pokoje 14 134,09 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2018  
799 000,00 PLN szczegóły
Kaliny Jędrusik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543016

42,19 m2 2 Pokoje 22 991,23 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2016  
970 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543542

43,54 m2 2 Pokoje 10 312,36 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2012  
449 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: