Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545190

500 m2 4 Pokoje 1 780,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 950 m2
890 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545153

300 m2 10 pokoi 4 983,33 PLN/m2
    Działka 6 761 m2
1 495 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545175

300 m2 10 pokoi 4 983,33 PLN/m2
    Działka 6 761 m2
1 495 000,00 PLN szczegóły
Józefa Chełmońskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547565

882 m2   191,61 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły
Kujawska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547580

4 031 m2   86,08 PLN/m2
     
347 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547578

210 900 m2   6,70 PLN/m2
     
1 413 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547455

7 500 m2   9,93 PLN/m2
     
74 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547508

47 100 m2   14,65 PLN/m2
     
690 000,00 PLN szczegóły
Rolnicza

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547456

620 m2   111,29 PLN/m2
     
69 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547457

643 m2   107,31 PLN/m2
     
69 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547459

1 041 m2   115,27 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły
Rolnicza

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547460

3 917,90 m2   12,51 PLN/m2
     
49 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: