Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Rajska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964543100

157,60 m2   10 723,35 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2003  
1 690 000,00 PLN szczegóły
Zielna

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964543097

110 m2 3 Pokoje 70,00 PLN/m2
Piętro 1 z (11) Rok budowy 1910  
7 700,00 PLN szczegóły
Ługi

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543246

41,42 m2 2 Pokoje 84,50 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2024  
3 500,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543094

36 207 m2   4,90 PLN/m2
     
177 414,00 PLN szczegóły
Kościelna Droga

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964543090

135 m2 5 pokoi 10 000,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2013 Działka 465 m2
1 350 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Hübnera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543219

39,12 m2 2 Pokoje 28 118,61 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2019  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964543081

113 m2 5 pokoi 6 628,32 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1930 Działka 443 m2
749 000,00 PLN szczegóły
Jana Olbrachta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544296

81,90 m2 3 Pokoje 15 506,72 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2008  
1 270 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543105

173,49 m2 5 pokoi 7 347,06 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 701 m2
1 249 000,00 PLN szczegóły

Magazyn z biurami na wynajem

Numer oferty : 34964543070

550 m2   22,27 PLN/m2
     
12 250,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543075

39,50 m2 2 Pokoje 19 200,00 PLN/m2
Piętro 4 z (11) Rok budowy 2025  
758 400,00 PLN szczegóły
Filmowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543502

420 m2 6 pokoi 6 976,19 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1985 Działka 2 200 m2
2 930 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: