Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Platynowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547509

38 m2 2 Pokoje 97,37 PLN/m2
Piętro 3 z (11) Rok budowy 1965  
3 700,00 PLN szczegóły
Warzelnicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542476

53,15 m2 3 Pokoje 15 898,40 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2022  
845 000,00 PLN szczegóły
Wałowa

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547279

96 m2   5 677,08 PLN/m2
     
545 000,00 PLN szczegóły
Szpitalna

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547502

183,15 m2 5 pokoi 9 822,55 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2020 Działka 148 m2
1 799 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547274

2 600 m2   65,00 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547519

219,40 m2 5 pokoi 8 158,61 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2013 Działka 1 664 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547229

1 000 m2   110,00 PLN/m2
     
110 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547272

3 300 m2   28,79 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547273

2 000 m2   110,00 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547270

14 000 m2   53,57 PLN/m2
     
750 000,00 PLN szczegóły
Gwarna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546305

39,77 m2 2 Pokoje 16 595,42 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
660 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547555

4 500 m2   66,44 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: