Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Powstańców Śląskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545699

61,48 m2 3 Pokoje 10 979,18 PLN/m2
Piętro 2 z (9) Rok budowy 1979  
675 000,00 PLN szczegóły

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543206

206 m2 6 pokoi 4 126,21 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 353 m2
850 000,00 PLN szczegóły
Różana

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964543181

62 m2   56,45 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1998  
3 500,00 PLN szczegóły
Prymasowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543177

36,25 m2 2 Pokoje 12 500,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2025  
453 125,00 PLN szczegóły
Długa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546412

400 m2 10 pokoi 22 250,00 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1920 Działka 5 966 m2
8 900 000,00 PLN szczegóły
Okólnik

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543170

61 m2 3 Pokoje 76,23 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
4 650,00 PLN szczegóły
Druskienicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543160

31,44 m2 1 pokoi 13 963,10 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2020  
439 000,00 PLN szczegóły
Wyzwolenia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543158

54,24 m2 2 Pokoje 6 452,80 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
350 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543165

157,73 m2 4 Pokoje 10 080,52 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 1 188 m2
1 590 000,00 PLN szczegóły
Obozowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543134

27,71 m2 1 pokoi 22 374,59 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 2015  
620 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543125

182,17 m2 5 pokoi 33 759,68 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
6 150 000,00 PLN szczegóły
Marii Rodziewiczówny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543119

71 m2 3 Pokoje 17 464,79 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2019  
1 240 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: