Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Orła Białego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543483

85 m2 4 Pokoje 7 411,76 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
630 000,00 PLN szczegóły
Księżycowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543370

280 m2 6 pokoi 6 425,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 300 m2
1 799 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964543293

155,50 m2   11 120,69 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2018  
1 729 268,00 PLN szczegóły
Janowiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543290

54,12 m2 2 Pokoje 20 325,20 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2024  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Marii Dąbrowskiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543282

56,80 m2 3 Pokoje 12 992,96 PLN/m2
Piętro 1 z (15) Rok budowy 1976  
738 000,00 PLN szczegóły
Stawowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543276

200 m2 5 pokoi 6 900,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 800 m2
1 380 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543274

155,50 m2 4 Pokoje 11 120,69 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2018  
1 729 268,00 PLN szczegóły
Łucka

Lokal komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964544127

150 m2 2 Pokoje 110,00 PLN/m2
Piętro 1 z ()    
16 500,00 PLN szczegóły
Telimeny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543269

52 m2 2 Pokoje 13 442,31 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1980  
699 000,00 PLN szczegóły
Kalwaryjska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543388

19,83 m2 1 pokoi 25 466,46 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2019  
505 000,00 PLN szczegóły
Braterstwa Narodów

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964543332

645 m2 10 pokoi 3 254,26 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1930  
2 099 000,00 PLN szczegóły
Śródecki

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543259

73,93 m2 2 Pokoje 51,40 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1906  
3 800,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: