Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Józefa Poniatowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543254

49,70 m2 2 Pokoje 11 006,04 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1980  
547 000,00 PLN szczegóły
Widna

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964550753

160 m2 6 pokoi 15,63 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 572 m2
2 500,00 PLN szczegóły
Gwiaździsta

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964543242

170 m2 5 pokoi 70,00 PLN/m2
Piętro 0 z (12) Rok budowy 2008  
11 900,00 PLN szczegóły
Retkińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543650

42,42 m2 2 Pokoje 40,08 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
1 700,00 PLN szczegóły
Stefana Okrzei

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544680

102,32 m2 4 Pokoje 126,08 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2019  
12 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543225

1 325 m2   768,30 PLN/m2
     
1 018 000,00 PLN szczegóły
Zaściankowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543501

29,96 m2 1 pokoi 23 998,66 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2020  
719 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543215

53,52 m2 3 Pokoje 16 068,76 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2024  
860 000,00 PLN szczegóły
Monte Cassino

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543210

37,08 m2 2 Pokoje 17 502,70 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1966  
649 000,00 PLN szczegóły
Drewnicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543203

92 m2 4 Pokoje 8 369,57 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 1998  
770 000,00 PLN szczegóły
Pszczelińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543193

78,70 m2 3 Pokoje 10 500,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2022  
826 350,00 PLN szczegóły
Brzeziny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543194

172 m2 5 pokoi 10 988,37 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2021  
1 890 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: