Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Kazimierza Michalczyka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544128

64,67 m2 3 Pokoje 21 895,78 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2024  
1 416 000,00 PLN szczegóły
Hugona Kołłątaja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543360

45,86 m2 2 Pokoje 12 647,19 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2026  
580 000,00 PLN szczegóły
Łukowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544624

75 m2 4 Pokoje 61,33 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1978  
4 600,00 PLN szczegóły
Sitkowskiego

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543351

23 544 m2   212,37 PLN/m2
     
5 000 000,00 PLN szczegóły
Kopytowska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543341

163,11 m2 5 pokoi 9 809,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 300 m2
1 600 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543343

52 105 m2   150,00 PLN/m2
     
7 815 750,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543342

28 100 m2   120,00 PLN/m2
     
3 372 000,00 PLN szczegóły
Daniszewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543804

55,04 m2 3 Pokoje 14 898,26 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2018  
820 000,00 PLN szczegóły
Podchorążych

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543327

108,60 m2 3 Pokoje 30 000,00 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2004  
3 258 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543322

20 200 m2   29,46 PLN/m2
     
595 000,00 PLN szczegóły
Strzelecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544476

86,90 m2 3 Pokoje 12 428,08 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1935  
1 080 000,00 PLN szczegóły
Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543532

40 m2 2 Pokoje 80,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2016  
3 200,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: